Dopis od Nelsona

(Dopis byl psán 18. 5. v Zambii, dorazil v červnu.)

Nejdražší tetičko Zuzano,

     ze všeho nejdřív bych Vás rád pozdravil ve jménu našeho pána Ježíše Krista. Jak se máte, tetičko Zuzano, tam České republice?

Nelsonova rodina má velkou radost, že jste je viděla na fotografiích. Doufám, že jsou to ty, o které jste měla zájem. Já jsem sociální pracovník pan Martin, mám na starosti Nelsona Daku a jeho rodinu.

Nelson je na prázdninách. Vaše fotografie dostal koncem školního roku, v době, kdy měli zkoušky. Nelson říká, že má velmi dobré předpoklady ke studiu. Nechce být nikdy špatný žák, snaží se být nejlepší ve třídě.
     Nelson vyprávěl, že prázdniny trvaly jeden měsíc, i ten ale využil ke studiu. Během volna šli s matkou do kostela, otec jel do Lusaky navštívit svého bratra, který je nemocný, ale už se prý cítí lépe.
Nelsonova matka řekla, že by chtěla Vaši fotografii, aby také viděla ty, kteří pomáhají jejímu synovi. V tomto období jsou zaneprázdněni sklizní, proto jste na fotografiích viděla Nelsona sklízet kukuřici a pracovat na poli.
Jsou Vám vděčni za podporu, kterou jste Nelsonovi v prosinci poskytla. K Vánocům dostal deku jako dárek, v lednu dostal nové boty, novou uniformu, knihu a také pera i tužky. Doufají, že toto sponzorství bude ještě dlouho trvat.

Nelson s matkou Vám přejí hodně zdraví a šťastné Velikonoce!


 

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem
"Škola pro praxi“
v rámci projektu „Šablony pro SŠ a VOŠ I“
č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_035/0005365

Datum zahájení 1. 3. 2017, datum ukončení 28. 2. 2019.

 

ŠKOLA, jako partner Karlovarského kraje, realizuje projekt
"Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“
č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004Projekty EU

INFO VOŠ!!!

drmax

Citát na 24. týden

T. A. Edison
Neselhal jsem 10000krát. Našel jsem 10000 způsobů, které nefungují.

Album na 23. týden

The Cure Collection

Trh práce
Info pro 1. ročníky
Info - uniformy

Pro budoucí
studenty 

Jak a kde objednat a nakoupit uniformy nutné pro výuku

ověřená instituce
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace - netkatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - netkatalog.cz