TAK JSME ZASE PRVNÍ !!!

Již třetí rok po sobě se dívkám ze ZDRÁVKY podařilo uspět ve Středoškolské sportovní olympiádě. Z 15 středních škol a učilišť v okrese Karlovy Vary, dívky obsadily 2. místo za Střední pedagogickou školou a sportovním gymnáziem. V poháru negymnaziálních středních škol neměly konkurenci a zvítězily. Ze 17 pořádaných soutěží jsme se zúčastnily 16 a v každé z nich bodovaly.

V házené, basketbalu, plavání, stolním tenise, badmintonu, plážovém volejbalu, silovém víceboji postoupily dívky do krajského kola, kde obsadily vždy druhé místo.

I páté místo chlapců z celkového počtu 18 škol považujeme za obrovský úspěch, vzhledem k tomu, že chlapců je ve škole mnohem méně než dívek.

Milé sportovkyně, milí sportovci, všem vám patří poděkování za účast a skvělé výkony na sportovních soutěžích v uplynulém školním roce. Jsme rádi, že máte chuť reprezentovat svoji školu a těšíme se na soutěže v příštím školním roce 2017/2018.

Kolektiv tělocvikářů ZDRÁVKY

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace, realizuje projekt s názvem
"Škola pro praxi“
v rámci projektu „Šablony pro SŠ a VOŠ I“
č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_035/0005365

Datum zahájení 1. 3. 2017, datum ukončení 28. 2. 2019.

ŠKOLA, jako partner Karlovarského kraje, realizuje projekt
"Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji“
č. CZ.1.07/1.1.00/44.0004Projekty EU

easp

Citát na 12. týden

S. Freud
V drobných věcech se spolehni na rozum, ve velkých věř srdci.

Píseň na 12. týden

BLUES O SPOLYKANÝCH SLOVECH

Trh práce
Info pro 1. ročníky
Info - uniformy

Pro budoucí
studenty 

Jak a kde objednat a nakoupit uniformy nutné pro výuku

ověřená instituce
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace - netkatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - netkatalog.cz